Moja pierwsza kartka - Jasminarium - Kącik nie tylko szydełkowy

niedziela, 8 kwietnia 2018

Moja pierwsza kartka

Witam :)

Moja pierwsza kartka powstała przypadkiem, tak bym  określiła okoliczności związane z jej powstaniem. Powodem by wrócić do tej "pierwszej"  była zachęta na blogu Artimeno.

Moje pierwsze spotkania z kartkami ręcznie tworzonymi odbyło się dzięki Waszym blogom. Moje robótki koncentrowały się na szydełku i kordonkach, potem był decoupage. Kartki to była trzecia "głębia", która nie ukrywam mnie wciągnęła :)

Długo się przyglądałam przepięknym wzorom na stronach, potem trafiłam na Pinterest, ale ciągle bałam się coś stworzyć. Nie potrafiłam także wykorzystać tego co miałam w domku, więc pozamawiałam sobie papiery, tekturki, kwiatki.
Wszystko leżało w pudełeczku, a czas leciał.

W końcu nastąpiła pełna mobilizacja, by przydasie nie leżały bezczynnie bez końca :)
Zbliżały się imieniny mojej kuzynki. Zawsze wybór prezentów dla Niej był trudny, ale pomyślałam  - może tym razem do prezenciku ręcznie robiona karteczka?Tak też zrobiłam - karteczka powstała, co prawda wszystko z gotowych przydasi, ale powstała. Gdy patrzę na fotkę - rewelacji nie ma, ale mina solenizantki - bezcenna :) Najważniejsze, że spodobała się i  z tego co wiem ma ją do dziś:)

A jak jest teraz? Cały czas się uczę - dzięki Wam, Waszym wyzwaniom na blogach, Waszym tutorialom bo myślę, że tak naprawdę wiele jeszcze można w tej kartkowej sprawie zrobić :) Tego się trzymam  i mam nadzieję, że kolejna i kolejna kartka będzie taka jak bym chciała :)

Takie jest moje życzenie czego i Wam życzę.
Dziękuję pięknie za przeczytanie tych kartkowych wspominek i bardzo cieplutko Was pozdrawiam :)
8 komentarzy:

  1. Śliczna karteczka, taka delikatniutka... Aż trudno uwierzyć, że to debiut. Pozdrawiam Bogusiu.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest bardzo ładna, zwłaszcza, że to pierwsza :) Mi się sporadycznie zdarza jakąś karteczkę zrobić, ale też dopiero się uczę :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Bogusiu! Więcej wiary w siebie, Tworzysz przepiękne karteczki i nie tylko, Pierwsza Twoja karteczka jest Przeurocza - Pozdrawiam Serdecznie

    OdpowiedzUsuń

@templatesyard