Wystarczy tak niewiele a można dać tak wieleTo prawda, wystarczy by troszkę szerzej otworzyć serce, by dać tak wiele - chwilę radości na twarzy która jest bezcenna.

Bardzo chętnie włączam się w różne akcje, które mogą chociaż troszkę pomóc w trudnym życiu, pełnym bólu i cierpienia tych najmniejszych, bezbronnych dziecięcych istotek.
W jednym z poprzednich wpisów  pojawiła się wzmianka  o Nikodemie, dla którego przygotowuję przedmioty na licytację, z której pieniążki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu usprawniającego i rehabilitację.

Kim jest Nikodem?

Przyszedł na świat dwa lata temu. Małe oczekiwane Wielkie Szczęście dla Rodziców. Szybko jednak radość została zamieniona na obawy i pytania. Badania wykazały zespół wad wrodzonych z towarzyszącym opóźnionym rozwojem psychoruchowym.
Nikodem nie jest taki jak typowe dwulatki - nie siedzi samodzielnie, nie raczkuje, nie mówi.
Rodzice jednak walczą. Walczą dla Nikodema. Wierzą, że wiele można osiągnąć przeogromną miłością, troską o każdą chwilę ich syna.
Jednak zawsze w takich sytuacjach pojawia się wielki cień, czarna chmura - brak wystarczających środków finansowych.
Pomimo wielkich starań nie starcza pieniążków.

Tym razem to ja proszę o pomoc w imieniu Nikodema i Jego Rodziców.
Wiem, że mamy ogromne serca, więc jeżeli ktoś byłby chętny, by pomóc byłabym bardzo, bardzo wdzięczna.

Jak pomóc?
Piszcie na mojego maila boguslawa.matusiak@gmail.com Prześlę więcej informacji dotyczących tej akcji. Wystarczy, by przesłać nawet Jeden przedmiot wykonany przez nas w każdej technice, która nam jest bliska.
Może to być wszystko. Posiadamy już słoiczki z dżemami z borówek, szydełkowe bombki i gwiazdki, obrazy akwarelowe i wiele różnych drobiazgów.

Wiem czasu jest niewiele bo 22 października odbędzie się Bal Charytatywny  z aukcją pod nazwą Serca Otwarte Dzieciom.
Właśnie do tego czasu musimy zebrać jak najwięcej przedmiotów pełnych miłości i serca. Początek października to taki ostateczny termin.

Jeżeli więc ktoś chciałby się przyłączyć do mnie , to zapraszam serdecznie. Na wszelkie szczegółowe pytania oczywiście odpowiem.

Bardzo, bardzo  cieplutko Was pozdrawiam
Dziś bez żadnych zdjątek prac, dziś wpis dla  Nikodema.

Autorka fotografii koffana402

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka