Karteczka urodzinowa w bieli i fioletach

Dziś przedstawiam karteczkę urodzinową wykonaną na zamówienie. Okazja nie byle jaka, bo pięćdziesiąte urodziny. Założenia były zawarte w prostocie i kolorach. Jak mi się zdaje taka wyszła - prosta, bez zbędnych fajewerków a kolorek który trzeba było podkreślić to fiolet - stąd takie właśnie w dwóch odcieniach wstążeczkowe kwiatuszki. To ulubiony kolor jubilatki. Jedynie krysztalki wokół diga urodzinowego nadają karteczce bardziej odświętnego charakteru. Dig z Pinterestu - https://www.pinterest.com/pin/324329610643473789/


Pozdrawiam Wszystkich serdecznie : )

8 komentarzy :

 1. Bardzo ładna, założenia udało Ci się osiągnąć. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Napis brzmi zachęcająco, ciekawe co tak naprawdę może znaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisik zaproponowany przez zamawiającą osóbkę i po prawdzie ja już doświadczam tego "początku" i sobie chwalę. Ważne by zawsze mieć w sobie ogromną ilość optymizmu, bo zbyt wiele fal pesymistycznych nas dotyka - nie dać się i iść ciągle do przodu :)

   Usuń
 3. Śliczna, elegancka karteczka. Świetnie, że i kolor ulubiony jubilatki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :). Fotki nie są zbyt dobre, ale jaki aparat takie fotki :)
   Staram się, gdy robię kartkę na zamówienie, dowiedzieć się coś o osóbce, która ma być jej adresatem. Stąd takie kolorki. Najważniejsze, że karteluszka spodobała się zamawiającej córce. Teraz tylko pozostała kwestia życzeń, które sama ułożyła, ja tylko wypełnię drugą część karteczki :)

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka